attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Mar Mar 19, 2024 11:14 am

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Mie Iun 30, 2010 7:55 am        Subiectul mesajului: Orange 500 ore 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:25 am
Mesaje: 8177
asa mi/a incarcat soacra, cu 500 de ore telefonul
si acum nu merge, si serviciul era activat ca doar verificase vara/mea care nu/i blonda
blonda sunt eu si va intreb, de ce nu pot suna pe nimeni
clar n/am folosit 500 ore, am vorbit doar cu adana foarte putin si gata, s/a dus creditul meu
sa X-( X-( X-(

_________________
Imagine

Imagine

Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Iun 30, 2010 8:19 am        Subiectul mesajului: Re: Orange 500 ore 
Neconectat

Membru din: Joi Feb 19, 2009 10:01 am
Mesaje: 697
Localitate: Timis
Neatza
500 de ore? Nu 500 de minute?
Pai suna la relatii cu clientii sa te lamureasca ei despre ce e vorba. Poate e vina lor. Eu nu am Orange, dar fetele care au pot sa-ti dea nr. de la relatii cu clientii. Ah, si sa nu te lasi pana nu te lamuresc si fii tare-n clanta ca poate mai obtii si altele pe langa, avand in vedere ca nu te-ai putut folosi de serviciul lor desi il platisesi. ;)
Bafta! :imbratisare2:


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Iun 30, 2010 8:28 am        Subiectul mesajului: Re: Orange 500 ore 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:25 am
Mesaje: 8177
500 de minute
scuze
dar care oricum is multe pentru mine, eu nu stau sa vorbesc 500 minute intr/o luna nici legata

m/am mai uitat pe diverse forumuri, dar n/am inteles mare lucruri decta ca/i cu cantec

pai cum sa sun la relatii cu clientii ca nu pot suna nici pompierii? D

si m/am gandit si tu la ce spuneai tu, dar nu/i momentul, deja sunt un ghem de nervi si pentru altele

imi recomandati ceva ieftin, simplu si sigur?

mai stau pana pe 10 in Romania, ma intereseaza sa pot discuta doar cu putinele cunostinte, prietene si gata..... si cat sa ma pun de acord cu ele ca ne intalnim pe strada cutare....

_________________
Imagine

Imagine

Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Iun 30, 2010 8:36 am        Subiectul mesajului: Re: Orange 500 ore 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 1:05 pm
Mesaje: 154
Site web: http://greenamalgam.netau.net/blog/
Adana e si ea pe Orange? Ca daca nu, inseamna ca de-aia ti-ai terminat deja creditul. Citeste si aici, poate afli care-i problema. Numerele de sunat la ei in retea, de pe o cartela de-a lor, ar trebui sa fie gratuite.
La pompieri ai incercat sa suni? Ca parca si ala ar trebui sa fie tot gratuit, sper sa nu vorbesc prostii :)

In fine... uita-te ce au in oferta si aia de la Cosmote, din cate stiu, la cartele au oferte ok, nu stiu sigur ce si cum, care ce ofera in retea si in afara retelei. Depinde de unde si cat suni tu de obicei.

_________________
"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together." ~ African saying.


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Iun 30, 2010 8:50 am        Subiectul mesajului: Re: Orange 500 ore 
Neconectat

Membru din: Joi Feb 19, 2009 10:01 am
Mesaje: 697
Localitate: Timis
Sau, mai poti da fuga la un dealer Orange si or sa te lamureasca ei.
Imi pare rau, noi inca suntem la Vodafone, ca as fi sunat eu.


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Iun 30, 2010 6:25 pm        Subiectul mesajului: Re: Orange 500 ore 
Neconectat
Sefa=Christa
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:16 am
Mesaje: 1439
madam, eu am de la vodafone, mi-a cumparat mamitza cartela si e ok, am avut 4 euro pe ea, am incarcat inca 5 si mai am vreo 2 si ceva maruntis. Dar a mers fara probleme.
adana e la vodafone, daca nu ma insel rau de tot. Presupun ca alea 500 minute erau pentru reteaua orange, nu cu alte retele, asa ca o fi valabil ce a zis ana_bela, ca ti-ai mancat minutele.

_________________
Imagine


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România