attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Joi Mar 28, 2024 12:41 pm

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 10 mesaje ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Lun Dec 21, 2009 11:37 pm        Subiectul mesajului: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
Sefa=Christa
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:16 am
Mesaje: 1439
Dupa cum poate bagarati de seama, a venit si pe forum Craciunul. De data asta ramane asa, insa pentru la anu' am de gand sa modific putin pe ici si colo, prin partile esentiale. :ranjet1: Deci cine ma cunoaste stie clar de pe acum ca rozul il voi schimba :P, ce mi s-a mai cerut ;) a fost mutatul datelor personale de pe dreapta pe stanga, cine mai are propuneri sau doleante, aici e locu'!


Sus
   
 
 MesajScris: Lun Dec 21, 2009 11:53 pm        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Mar Ian 22, 2008 5:30 pm
Mesaje: 2386
Site web: http://www.taraluihabarnam.blogspot.com
Yahoo Messenger: verdeorizontal
Localitate: Baia Mare
Deci io vreau forumu' nostru inapooooooi :((
N-am nimic cu hainele de sarbatoare, foarte bine c-a venit Moshu', da' dupa ce se duce, vreau forumuuuuu'. Vreau sa stiu unde-s butoanele, nu ca acuma, c-am cautat doua minute de unde tre' sa raspund. Nimic nu imi (mai) e familiar acuma, si cum is intr-o perioada supernostalgica si semidepresiva.... :D


Sus
   
 
 MesajScris: Lun Dec 21, 2009 11:54 pm        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Mar Ian 22, 2008 5:30 pm
Mesaje: 2386
Site web: http://www.taraluihabarnam.blogspot.com
Yahoo Messenger: verdeorizontal
Localitate: Baia Mare
Asa, si nu-mi place Re-ul ala din fata mesajului de mai sus; presupun ca si la asta apare.


Sus
   
 
 MesajScris: Mar Dec 22, 2009 12:19 am        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
Sefa=Christa
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:16 am
Mesaje: 1439
allamarine scrie:
Deci io vreau forumu' nostru inapooooooi :((


Apoi la eastitaly sa-l administrezi tu! :P

allamarine scrie:
N-am nimic cu hainele de sarbatoare, foarte bine c-a venit Moshu', da' dupa ce se duce, vreau forumuuuuu'. Vreau sa stiu unde-s butoanele, nu ca acuma, c-am cautat doua minute de unde tre' sa raspund. Nimic nu imi (mai) e familiar acuma, si cum is intr-o perioada supernostalgica si semidepresiva.... :D


Aici la Mos mai si lipseau neste botoane, ca nu e decat in engleza si limba forumului e setata pe romana :D, dar pe alea le-am copiat deocamdata pana le traduc.

Ref. la Re: e prescurtare de la reply, dar cum era la varianta in romana? :>


Sus
   
 
 MesajScris: Mar Dec 22, 2009 12:20 am        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 4:33 pm
Mesaje: 2362
Site web: http://www.sling.ro, www.poarta-ma.blogspot.com
Localitate: bucuresti
si io tot conservatoare, cat mai ca data trecuta. ala era acasa. la varianta asta un banner mai lipseste :-S


Sus
   
 
 MesajScris: Mar Dec 22, 2009 12:28 am        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
moderatoare

Membru din: Mar Oct 21, 2008 4:44 pm
Mesaje: 1312
Yahoo Messenger: mirunaj@yahoo.com
Localitate: Bucuresti
diana scrie:
si io tot conservatoare, cat mai ca data trecuta. ala era acasa. la varianta asta un banner mai lipseste :-S

un pop up din ala care nu se mai inchide orice ai face :D


Sus
   
 
 MesajScris: Mar Dec 22, 2009 1:42 am        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Vin Noi 13, 2009 10:38 pm
Mesaje: 7
admin scrie:
ce mi s-a mai cerut ;) a fost mutatul datelor personale de pe dreapta pe stanga


nu mai stiu io care-i dreapta si care-i stanga, sau laptopu' meu e de fapt doar o oglinda mai inteligenta, ashe?

oricum, cata lume-i obisnuita cu datele personale in partea asta actuala, care-o fi ea? pe mine una ma deruteaza rau, e primul forum pe care-l frecventez care le are in ... dreapta (m-am decis sa-i zic asa pana la proba contrarie)


Sus
   
 
 MesajScris: Mar Dec 22, 2009 9:02 am        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 12:36 pm
Mesaje: 2783
Site web: http://atasatlasanulmamei.blogspot.com/;http://www.nocirc.org/centers/centers.php
Localitate: Bucuresti
Eu am observat ca link-urile catre alte site-uri (de ex. youtube) nu se mai deschid in fereastra separata.Tre' sa revii cu back la site-ul AP.
:)

Eu sunt mai putin "pretentioasa" pe vremea asta. Mai bine asa, decat deloc! :D
Il face Christa "la loc" ca e ambitioasa si nu se lasa! :imbratisare2:


Sus
   
 
 MesajScris: Mar Dec 22, 2009 10:21 am        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:25 am
Mesaje: 8177
deci am un shock de cand am deschis pagina, imi spun "lasa ca esti blonda, n-ai scris bine!", ok verific si chiar am scris bine
acum ca suntem putem pune si publicitate, cat sa fie in ton :D


Sus
   
 
 MesajScris: Mar Dec 22, 2009 10:31 am        Subiectul mesajului: Re: Condica de sugestii si reclamatii 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Sâm Sep 26, 2009 1:58 pm
Mesaje: 1162
Site web: http://lotiunidecorpsolide.blogspot.com/
si concurs :D


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 10 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România