attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Vin Mar 29, 2024 6:49 am

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 79 mesaje ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Sâm Dec 11, 2010 10:21 am        Subiectul mesajului: Re: Fotografie 
Neconectat

Membru din: Lun Dec 14, 2009 10:15 am
Mesaje: 144
Site web: http://fotografiile-roxanei.blogspot.com/
Localitate: Bucuresti via A1
Andreina scrie:
pai de as fi acolo ti-as da fatuca la pozat
se crede balerina si-i place sa pozeze :))



he-he-he! :imbratisare2:

_________________
Imagine

Imagine
____________________________________________________________

| aventuri de Maruntzica |


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Feb 02, 2011 2:11 pm        Subiectul mesajului: Re: Fotografie 
Neconectat

Membru din: Lun Dec 14, 2009 10:15 am
Mesaje: 144
Site web: http://fotografiile-roxanei.blogspot.com/
Localitate: Bucuresti via A1
Andreina, am gasit balerina :)

_________________
Imagine

Imagine
____________________________________________________________

| aventuri de Maruntzica |


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Feb 02, 2011 2:12 pm        Subiectul mesajului: Re: Fotografie 
Neconectat

Membru din: Lun Dec 14, 2009 10:15 am
Mesaje: 144
Site web: http://fotografiile-roxanei.blogspot.com/
Localitate: Bucuresti via A1
Pentru cei interesati de fotografie si nu numai, am o invitatie "fotografica" :)

Asadar, foaierul Universitatii Populare Dalles, din Bd. Nicolae Bălcescu nr. 18, Sector 1, Bucuresti, va gazdui o expozitie de fotografie de grup, expozitie vernisata sambata, 05 februarie, ora 12-13. Daca va face placere sau sunteti curiosi, sunteti asteptati cu drag! Intrarea este libera pe toata durata expozitiei (05-28 februarie 2011).

_________________
Imagine

Imagine
____________________________________________________________

| aventuri de Maruntzica |


Sus
   
 
 MesajScris: Dum Feb 06, 2011 11:12 am        Subiectul mesajului: Re: Fotografie 
Neconectat

Membru din: Lun Feb 09, 2009 2:17 pm
Mesaje: 220
Localitate: Bistrita
Sabina scrie:
http://fotopoetica.ro/?p=invitat&e=Sabina-Ulubeanu

:D

(aici e o selectie , unele au aparut deja in expozitii, altele urmeaza..etc etc)


Rasfoind forumul am dat de acest subiect.

Imi plac mult.
Dar, am ramas cu o curiozitate :D deh.... Era o fotografie cu o fetita la un geam, postata pe DC la un concurs, oare o fi a ta? Scuze daca amestec lucrurile. Curiozitatea....

Am inceput si eu cam de un an doar, sa ma regasesc in randul celor "pasionati" de fotografie, chiar daca fotografii am tot facut de muuulti ani.

Imi pare nespus de rau ca nu am pastrat primul meu aparat foto pe film, din plastic plastic, ca de jucarie (cumparat din banii care ii primeam de la ai mei pentru cornuri la scoala) cu care am reusit cateva fotografii frumoase, ofcorse, afara, la lumina soarelui...

Cam de ceva vreme incoace am inceput sa am rabdare cu mine, cum bine zicea Sabina mai inainte cu cateva posturi. E un lucru mare. Daca acu un juma de an as fi dorit sa fotografiez TOT si ffff perfect...si eram super necajita in momentul cand realizam ca nu iese si gata.... Acum e altfel, e mai cu rabdare, mai cu calm, am invatat ca cel mai bun subiect fotografiat este cel pe care il cunosti cel mai bine. Toate fotografiile mele reusite sunt cele cu personajele pe care le cunosc.

De studiat...tot studiez si studiez si mai am multe de studiat.:)

Mi-ar place sa reinvie acest subiect, asa o sa dau mai des pe aici.
In ultima vreme am avut parte doar de friggg de mi-au inghetat degetele pe aparat....
Dar, imi doresc tare mult sa fac o fotografie la gheata de pe geamuri :D si inca nu am reusit sa gasesc acele geamuri atat de inghetate cum mi le inchipui eu....


va doresc o duminica linistita in continuare.

_________________
Ana, mamica de 2 bondarei
Imagine
Imagine

si Stefan are blog :D


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 79 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România