attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Joi Mar 28, 2024 10:11 am

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Sâm Feb 11, 2012 10:09 am        Subiectul mesajului: sprijin pentru alaptare in Arad? 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mar 22, 2010 9:52 am
Mesaje: 315
Yahoo Messenger: susurlet
Localitate: Cluj-Napoca
E careva dintre voi in Arad, priceputa cu alaptarea? sotia verisorului meu are un bb de o saptamana si se streseaza cu pusul la san ei cred ca bb nu vrea sanul, eu cred ca e o problema de mufare si ar avea nevoie de ajutor direct. eu le-am spus telefonic ce am stiut, i-am indrumat spre filmulete, situri, dar un ajutor direct ar fi bievenit.

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Joi Mai 17, 2012 10:26 pm        Subiectul mesajului: Re: sprijin pentru alaptare in Arad? 
Neconectat

Membru din: Mar Mai 15, 2012 8:51 pm
Mesaje: 17
Vad ca au trecut cam multe luni de cand ai postat, eu sunt nou-nouta pe grup, dar stiu ca exista in Arad o mamica in formare La Leche League, ar putea sa o ajute ea. Daca mai e nevoie, cer detalii pe un grup fb. :)


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Mai 18, 2012 9:46 pm        Subiectul mesajului: Re: sprijin pentru alaptare in Arad? 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mar 22, 2010 9:52 am
Mesaje: 315
Yahoo Messenger: susurlet
Localitate: Cluj-Napoca
Multumesc Silvia, iti dai seama ca acum ar fi fost destul de tarziu pentru ea daca nu ar fi reusit sa depaseasca problemele. Din fericire a reusit, si dupa o perioada de alaptare mixta, bebe a ajuns sa fie alaptat exclusiv. Drept e ca m-am tinut si eu de capul lor, cu telefoane si postari educative despre alaptare pe FB si poate a dat si asta roade.
dar e bine de stiut ca exista o astfel de persoana, sigur vor mai fii mamici care sa aiba nevoie de sprijin.

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România