attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Mar Mar 19, 2024 1:24 pm

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Vin Sep 09, 2011 12:10 am        Subiectul mesajului: Stevia - indulcitor 
Neconectat

Membru din: Vin Mar 20, 2009 12:37 am
Mesaje: 1641
Ce stiti despre asta , folositi?

Revin cu completari caci Tudor mi-a taiat macaroane acum ceva vreme :D

Aici ni se par fructele cam acre sau cu gust de hartie uneori, fie ele organice au ba. Ca atare copiii mei le mananca marti si joi, daca. Le-ar manca insa cu niscai zahar pe ele dar asta iar ar merge tot numai marti si joi.
Ma tenteaza stevia in schimb si vad ca exista controverse.
Vroiam sa va intreb pe voi, poate deja ati apucat sa va documentati, poate deja folositi.
Cel mai probabil ca nu in fiecare zi vom folosi asa ceva, ma gandesc si la sirop de artar fara zahar, la miere naturala. Nu stiu . Doar as vrea alternative sanatoase . Acum le-am facut piure de mango pe care sa-l torn peste salata de fructe. Tare curioasa sunt daca accepta asa ceva
Multumesc

_________________
Imagine

Imagine


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)


"Cu mult timp inainte de a sti sa vorbeasca, bebelusul a invatat deja limbajul farmecului personal" (Charlotte Gray)


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România