attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Vin Mar 29, 2024 11:51 am

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 120 mesaje ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Joi Sep 01, 2011 7:44 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat
Sefa=Christa
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:16 am
Mesaje: 1439
ma termini :)) unde le micsorezi ma?

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Joi Sep 01, 2011 10:10 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Joi Sep 02, 2010 10:00 am
Mesaje: 1056
in paint :D

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 7:41 am        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat
Sefa=Christa
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:16 am
Mesaje: 1439
Ia-l pe asta: viewtopic.php?f=32&t=229&p=3041&hilit=irfanview#p3041

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 9:48 am        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 19, 2008 7:23 pm
Mesaje: 672
Yahoo Messenger: juliajucarii
Localitate: Reisenberg
Eu lucrez aproape zilnic cu XnView, e rapid si usor de folosit, face si batch resize si rename si watermark si multe alte chestii, fix, da' fix cum vreau eu. Si e free download. :D


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 11:28 am        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat
Sefa=Christa
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:16 am
Mesaje: 1439
Avantajul lui IrfanView este ca deja am descris exact ce si cum. :D

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 8:21 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Joi Sep 02, 2010 10:00 am
Mesaje: 1056
Imagine

Imagine

Imagine

AAAAAAAAAAA, m-am descurcat, Christa, parca ti-am mai scris ce comoara esti! :x :x :x

si-acuma ziceti voi: pt. pozele astea atata chin?? =))

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 8:29 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:25 am
Mesaje: 8177
bei, nu face pe modesta acolo
ai niste picioare super
si alura de femeie sportiva

mie mi-e clar de ce te-ai chinuit atata B-)

_________________
Imagine

Imagine

Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 8:33 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Joi Sep 02, 2010 10:00 am
Mesaje: 1056
sunt sportiva de cand am copil 8-} , glumesc...
esti mult prea scumpa Andreina :>


inca una - Vlad vroia sa ma trimita pe mare :) ....

Imagine

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 8:50 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 19, 2008 7:23 pm
Mesaje: 672
Yahoo Messenger: juliajucarii
Localitate: Reisenberg
Bine c-ai venit si cu poza asta, ca ma muncea un gand...si-anume ca,pe o plaja asa faina, eu tare i-as fi lasat pe-ai mei sa le intre nisip pana si-n urechi... :D :imbratisare2:


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 8:51 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:18 pm
Mesaje: 1607
Localitate: Bucuresti
daaaaaaaa
si eu stiu de ce s-a chinuit atat ;)

serios: pozele sunt f frumoase, protagonistii super iar peisajul pe masura.
eu nu am vazut marea anul acesta :plang: sau am vazut-o, dar nu am simtit-o :(

_________________
Dodo si puii Sasha Theodor si Patrick Christian
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 9:07 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Joi Sep 02, 2010 10:00 am
Mesaje: 1056
vai, dor mi-a fost si mie de ea infuriata, de mare adica... Apa era caaaldaaa si faina dar afara racorica :) Si am fi stat doar in apa, fara probleme daca nu erau valurile un pic cam mari. Am inceput saptamana de munca cu coji in genunchi, ca m-am luat la tranta cu apa si-am pierdut :D Iar pe Vlad n-am putut sa-l bag prea adanc ca abia ne tineam noi pe picioare.... :) Dar una peste alta.....fain O:-)
Asa, si slingul pe spate super :))

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 9:12 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Joi Sep 02, 2010 10:00 am
Mesaje: 1056
ooo, si mai am ceva super scump sa va povestesc, i-am spus lui Vlad la sedinta foto de mai sus, ca am rugat cumnata sa-mi faca poze special pt. voi :) , i-am spus deci ca nu mai pot de cat il iubesc si l-am intrebat daca ii e bine acolo la spate, si ca si la mine e totul ok, atata doar ca l-as pupa atunci daca as putea. Si s-a agatat cu mainile de gatul meu, s-a incordat nitel in sling cat sa ajunga sa ma pupe pe gat. Doamne, ce senzatie. Imi dau si acum lacrimile de drag.... O:-)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 9:55 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 31, 2010 2:46 pm
Mesaje: 106
Localitate: Ploiesti
:iubire1: tare dulce. parca il si vad la o lepasa spre valuri. ne vedem dupa weekend daca iesiti in parcul asta al nostru. probabil pe seara, dupa 18:30.

mie nu mi-a reusit legatura pe spate, ca am avut asistenta - 4 maini care se intindeau sa ma ajute si 2 capete care nu pricepeau ca vreau sa incerc singura... m-am lasat pagubasa deocamdata

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Sep 02, 2011 10:10 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Joi Sep 02, 2010 10:00 am
Mesaje: 1056
Citat:
ador.mita
mie nu mi-a reusit legatura pe spate, ca am avut asistenta - 4 maini care se intindeau sa ma ajute si 2 capete care nu pricepeau ca vreau sa incerc singura... m-am lasat pagubasa deocamdata

eternul ajutor :P Acu' sa nu zic, foloseste cineva care sa ridice materialul pe spatele copilului ;)

Citat:
Julia
Bine c-ai venit si cu poza asta, ca ma muncea un gand...si-anume ca,pe o plaja asa faina, eu tare i-as fi lasat pe-ai mei sa le intre nisip pana si-n urechi...


eram atenta la Vlad si la mine sa nu ne spele valurile de tot, si la un moment dat, cand ma uit intr-o parte, treceau pe langa noi, luate de apa, ghetele cu pantalonii lui, pe care ii lasasem departe in nisip :))

hai, ca am transformat subiectul in jurnal despre noi de-acu. Noapte buna! Ma alatur si eu puiului.

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Sâm Sep 03, 2011 2:01 pm        Subiectul mesajului: Re: Pozitii sigure in sling/wrap 
Neconectat

Membru din: Joi Mar 25, 2010 8:38 pm
Mesaje: 442
vai, ce poze!!! BALESC... sunteti superbi!

_________________
Imagine

Imagine


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 120 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România