attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Joi Mar 28, 2024 11:30 am

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 291 mesaje ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 3:55 pm        Subiectul mesajului: 2 liniute II 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
adelia scrie:
Ade cu 206... Incantata de cunostinta :))



enchantee !!!

soricel cu bicicleta cu cos de paie... :))

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 3:55 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
adelia scrie:
I-am zis sotului... cica el in locul tau ar fi plusat rau de tot:
- Mi-am pus-o cu el, si am facut si asa, si asa.... Daca vrei iti dau si film! Si masina e super babana!
:))


astept sa-i comunic ca-s gravida din vara..... :D

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 3:58 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat

Membru din: Lun Feb 16, 2009 11:32 am
Mesaje: 1750
Site web: http://diatea.blogspot.com/
Localitate: Alba Iulia
Dupa aia ai vreo functie de tip "Ignore" pe telefon? :))

Cidat totusi cu telefonul... totusi e nr de GB... Ce-are Berlusconi cu regina???

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 3:59 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
da pot bloca anumite numere....

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 4:21 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:25 am
Mesaje: 8177
soricel scrie:
adelia scrie:
Ade cu 206... Incantata de cunostinta :))



enchantee !!!

soricel cu bicicleta cu cos de paie... :))


=)) =)) =))

_________________
Imagine

Imagine

Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 4:25 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
fata nu rade, pune mana si invata cum sa te prezinti. sa nu faci nota discordanta cand mergi in romania..... :D

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 4:29 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
adelia scrie:
Ce-are Berlusconi cu regina???


si cu pinalti ca fata suna din moldova... poate e chiar din piatra. :)) astept sa vie somnorici sa-mi zica daca stie ea vreun adi cu z3 :))

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 9:03 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat

Membru din: Mie Ian 23, 2008 12:02 pm
Mesaje: 2019
Doamna, deci soacra mea a primit un telefon de la un tip din Bicaz (telefonul soacra-mii ii era donat de sotul meu) ca voia sa vorbeasca cu Ovidiu, ca ce-a avut cu gagica-sa acum un an. Sa moara soacra-mea, a crezut ca ma inseala fecioru-sau, dar n-a suflat o vorba. S-a perpelit vreo cateva zile, poate chiar o luna pana sa-l intrebe daca are vreo treaba cu tipa aia. Nici vorba, am un sot minunat. :x
Si am mai avut o aventura de genul asta, tot dintr-o confuzie, unul l-a sunat in plina noapte, mi-a trezit si baiatu', ca divorteaza de nevasta-sa din cauza omului meu. :o Avea o voce cam la vreo 50 de ani, deci mi-l si imaginam pe Ovidiu cuplat cu o grasana la menopauza. =))

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 9:24 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
=)) e ceva in aer la chiatra e clar draga.....

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 10:07 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat

Membru din: Mie Ian 23, 2008 12:02 pm
Mesaje: 2019
deci daca ii spui ca esti gravida sigur o hambitionezi sa ramaie si ea la noapte cu z3-ul. Daca nu te mai suna, da-i un sms. :D

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Vin Noi 05, 2010 11:10 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat

Membru din: Mie Ian 23, 2008 12:02 pm
Mesaje: 2019
L-am pus pe O sa spioneze a cui o fi Z3-ul. Intre timp i-am aratat si poze cu tine. Te cunoaste, cica o tipa faina ca tine nu putea trece neobservata (credea ca esti sora verisorilor tai). ;) El zice ca sigur tu nu-l stii, ca el e mai usor de trecut cu vederea. O:-) Si o stie si pe mama ta.

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Sâm Noi 06, 2010 4:12 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
:)) ce lume mica..... i-am povestit mamei de tine si mi-a confirmat ca ea o fost la cabinetul dc martin :)) ai avut dreptate.....

_________________
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Sâm Noi 06, 2010 5:57 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat

Membru din: Mie Ian 23, 2008 12:02 pm
Mesaje: 2019
Ar fi culmea sa ii arat poze fratelui meu cu hasbandu' tau si sa-l cunoasca =)) El o stat in London cativa ani.
Deci am intuit io bine cand am vazut-o! :imbratisare2:

_________________
Imagine
Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Sâm Noi 06, 2010 7:36 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Feb 14, 2008 5:30 pm
Mesaje: 2126
pe mine ma intriga descoperirile astea. tot astept sa imi reintalnesc o prietena draga de care m-am despartit in conjuncturi nu tocmai placute dar la care ma gandesc mereu.

_________________
Imagine

Imagine

BlueWonder


Sus
   
 
 MesajScris: Lun Noi 08, 2010 7:38 pm        Subiectul mesajului: Re: 2 liniute....* 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Apr 08, 2009 1:11 pm
Mesaje: 3399
Localitate: londra
maine mergem la control la spital :)
fara ecografie da sper sa asculte ceva prin burta totusi.

vorbeam ieri cu un amic si mi-a spus ca una din chestiile cele mai faine pe care le-au experimentat ei in spital au fost niste cursuri care incep cam cu 10-12 saptamani inainte de nastere la care participa cam 8 cupluri, care locuiesc aproape si cu care ei au ramas f buni prieteni si dupa. au crescut copii impreuna, se intalnesc de cateva ori pe an ca si cupluri insa mamicile au o legatura mult mai stransa. se vad o data la 2 saptamani [cu copii] si au fost asa de la cursurile alea. :)

_________________
Imagine


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 291 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România